Ta vikend, 7. in 8. marca, so pionirke in pioniriji U14 in U12 zaključili letošnjo sezono državnih dvoranskih prvenstev v atletiki. V Mariboru so se pomerili letniki 2014 in 2013, v Slovenski Bistrici pa letniki 2016 in 2015. Barve AK Pomurje je uspešno zastopalo 9 atletinj in atletov. Nekateri so nastopili prvič, drugi pa so tekmovanj że vajeni. Med slednje prav gotovo sodi Timon Kuhar, ki je v skoku v višino osvojil drugo mesto in tako srebru iz stadiona dodal še srebro iz dvorane.
Rezultati:
PIONIRKE P10 (2016)
Zala Kepe: 50 m 8,72 s 14. mesto
Kaja Bačič: 50 m 9,08 s 24. mesto
PIONIRKE P11 (2015)
Ana Prkič Varga: 50m 8,61 s 20. mesto
PIONIRKE P12 (2014)
Sofija Horvat: 60 m 9,40 s 19. mesto
Anja Burjan: 60 m 9,47 s 23. mesto
PIONIRKE P12 (2013)
Mila Sečkar: 60 m 9,91 s 39. mesto
PIONIRJI P13 (2013)
Timon Kuhar: višina 1,30 m 2. mesto 
Aljoša Fekonja: 60 m ovire 10,93 s 4. mesto
David Petovar: 600 m 2:03,74 13. mesto