Mednarodni atletski miting Novo Mesto

V Novem Mestu je dne 14. julija 2021 potekal 32. Mednarodni atletski miting, ki je štel tudi za Veliko Nagrado Telekom Slovenija. Na tekmovanju so se pomerili atleti in atletinje iz Slovenije (25 klubov in društev), BIH, Hrvaške, Cipra, Češke, Etiopije, Italije, Kenije, Madžarske, Poljske, Srbije in Sloveške.

V močni mednarodni konkurenci so uspešno tekmovali tudi atleti in atletinje Atletskega kluba Pomurje. Najvišjo uvrstitev je tokrat dosegla Natalija Pavlinjek. Na 100 m z ovirami je osvojila 3. mesto (16.23) in bronasto medaljo.

Zelo visoko 6. mesto je v močni konkurenci na 1500 m (4:38,40) dosegla Urška Martinec.

Med članicami sta na 200 m zasedli 14. mesto Natalija Pavlinjek in Zala Janža 17. mesto.

Uspešno so na mitingu tekmovali tudi pionirke in pionirji. Najvišje 7. mesto je z osebnim rekordom na 600 m (1:44,92) dosegla Lara Horvat, Klara Janža je bila na isti razdalji 12. Na 60 m je tekmovala Lea Hampo in se uvrstila na 14. mesto. Z novim osebnim rekordom na 600 m (1:38,90) je Tvit Trajbarič osvojil 8. mesto.