Odlični dosežki in kopica osebnih rekordov na mednarodnem mitingu v Kranju!

V Kranju je v soboto 6.6.2020 potekal Mednarodni atletski miting Memorial Vučko. Nastopilo je v močni konkurenci kar tisoč tekmovalcev v vseh starostnih kategorijah. Tudi 20 atletov AK Pomurja se je borilo za čim boljše rezultate. Najuspešnejša med njimi sta bila brat in sestra Maj in Klara Janža. Maj je med mlajšimi mladinci tekmoval v teku na 60 0m in s časim 1:23.03 osvojil srebrno kolajno. Srebrna je bila tudi Klara v teku na 200 m v kategoriji U14 z odličnim časom 26.74, kar je njen osebni rekord. Osebni rekord in odlično četrto mesto je dosegla še v teku na 60 m s časom 8.40. Tudi ostali atleti so uspešno tekmovali in mnogi med njimi tudi izboljšali osebne rezultate. Med najboljših deset so se uvrstili še : Osma je bila pri članicah tudi Natalija Pavlinjek v teku na 200 m (17.50), osmo mesto v kategoriji U14 za Tvita Trajbariča v teku na 200 m (29.29), in deveta Zala Matjašec na 100 m (13.71)-pionirke U16. Čestitke tudi vsem ostalim nastopajočim za športne borbe in osebne dosežke.